Aktualności

 • Dziennik Bałtycki: Tożsamość tego miejsca

  Dziennik Bałtycki: Tożsamość tego miejsca13.06.2012, 10:21

  Ponad 70 młodych projektantów wzięło udział w konkursie i stworzyło projekty kładki dla pieszych nad Aleją Grunwaldzką w Gdańsku, która ma połączyć kompleks biurowy Alchemia z kampusem uniwersyteckim. Zwyciężyła koncepcja Krzysztofa Baranowskiego i Krzysztofa Garusa. Autorki wyróżnionej pracy Judyta Cichocka i Marta Zatoka otrzymały propozycje stażu w pracowni APA Wojciechowski Architekci...

  Czytaj więcej »
 • Port Praski nabiera tempa

  02.04.2012, 11:37

  Port Praski - olbrzymi projekt deweloperski Elektrimu na warszawskiej Pradze nabiera tempa. Ruszają właśnie prace przy budowie pierwszego budynku, który składał się będzie z dwóch kondygnacji biurowych i 30 mieszkań - czytamy w Pulsie Biznesu. Wiosną 2013 roku rozpocząć ma się realizacja kolejnych dwóch budynków w kwartale ulic Krowiej, Okrzei i Sierakowskiego.

  Czytaj więcej »
 • Euro Styl pracuje nad inwestycją biurową w Warszawie

  04.01.2012, 11:33

  Gdańska spółka deweloperska Euro Styl przeprowadziła w ubiegłym roku procedury administracyjne dla inwestycji biurowej, którą chce zrealizować w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Według wstępnych założeń, obiekt będzie miał około 22 tys. mkw. powierzchni najmu.

  Czytaj więcej »
 • PLGBC Green Building Sympozjum

  PLGBC Green Building Sympozjum 10.08.2012, 13:21

  Główni liderzy wielokryterialnych systemów oceny budynków spotkali się w Krakowie podczas PLGBC Green Building Sympozjum – koncentrując się na strategii rozwoju budownictwa ekologicznego w Polsce.

  Czytaj więcej »




poprzednia strona[1] ... [10] [11] [12]

Projekty

więcej »