Piszą o nas

 • Alchemia sprzedana REINO i Bluehouse

  Alchemia sprzedana REINO i Bluehouse25.08.2015, 11:17

  POLSKA Pierwsza faza gdańskiej inwestycji biurowej Alchemia zmienia właściciela. Torus, deweloper zespołu biznesowego, sprzedał nieruchomości spółce joint venture utworzonej przez REINO Dywidenda Plus oraz fundusz Bluehouse Capital Advisor – dowiedział się "Eurobuild CEE".

  Czytaj więcej »
 • Zbudować prawdziwe centrum Miasteczka Wilanów

  Zbudować prawdziwe centrum Miasteczka Wilanów09.07.2015, 09:43

  Aby Miasteczko Wilanów nie pozostało dobrze zaprojektowaną, ale mimo wszystko, sypialnią, powinno rozwijać się w zrównoważony sposób. Dzielnicy, w której dominuje funkcja mieszkaniowa, wciąż brakuje „środka ciężkości”. Jego naturalna lokalizacja to okolice ul. Przyczółkowej, Ratusza i biurowca Capital Park. By dopełnić to centrum, Galeria Wilanów powinna powstać jak najszybciej.

  Czytaj więcej »
 • Nowa siedziba Teatru Rozmaitości i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

  Nowa siedziba Teatru Rozmaitości i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie25.06.2015, 09:45

  „Niedługo poznamy ostateczny kształt zespołu budynków teatru TR Warszawa i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Z północnej strony placu Defilad zniknęły już zabudowania zaplecza budowy drugiej linii metra. Tymczasem dobiegają końca prace nad koncepcją architektoniczną zespołu budynków, prowadzone od grudnia ubiegłego roku przez wybraną latem pracownię Thomas Phifer and Partners z Nowego Jorku. Zespół projektowy Thomasa Phifera, wraz z wybraną przez niego na polskiego partnera pracownią APA Wojciechowski opracowuje projekt zarówno obu gmachów i terenu pomiędzy nimi, jak i koncepcję nowego placu Defilad, tak, by wraz z muzeum i teatrem stworzył on spójną całość urbanistyczną. (…)”

  Czytaj więcej »
 • Port Praski odmieni stolicę

  Port Praski odmieni stolicę09.04.2015, 09:54

  Apartamenty z własną przystanią, pływające restauracje, amfiteatr, hotel i szpital. Projekt w sercu miasta ma się stać ikoną Warszawy. (…)– Nie ma drugiego takiego miejsca w Warszawie. To miejsce, gdzie od podstaw chcemy stworzyć fragment miasta, tkanki miejskiej nad wodą.

  Czytaj więcej »
 • Ogród nie jest tylko hasłem

  Ogród nie jest tylko hasłem04.11.2014, 09:16

  Powstające w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu parki biurowe Business Garden to kompleksy budynków biurowych zlokalizowanych na dużej powierzchni, blisko głównej sieci dróg i środków transportu publicznego. Inwestycje są realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa.

  Czytaj więcej »
 • EC Powiśle. Apartamenty i biura w zabytkowej elektrowni

  EC Powiśle. Apartamenty i biura w zabytkowej elektrowni22.08.2014, 13:22

  Mimo zakusów, aby inwestycję nazwać Copernicus Square, deweloper zdecydował się na nawiązanie do przeszłości. EC Powiśle to oficjalna nazwa osiedla w postindustrialnym kompleksie Elektrowni Powiśle. Prace budowlane mają ruszyć w najbliższych miesiącach. Inwestycja będzie realizowana na terenie warszawskiej XX-wiecznej elektrowni między ulicami Dobrą, Leszczyńską, Wybrzeżem Kościuszkowskim i Zajęczą. Elektrownia Powiśle była jednym z większych tego typu obiektów w mieście. Z przerwami funkcjonowała 97 lat.

  Czytaj więcej »
 • Port Praski, Rzeczpospolita, 28.07.2014

  Port Praski, Rzeczpospolita, 28.07.201401.08.2014, 08:35

  Port Praski - prawie 38 ha terenów położonych malowniczo w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, w samym sercu stolicy, ma szanse stać się nową, samodzielną częścią miasta. (...) Nasz pomysł polega na tym, że kwartał zabudowany jest kamienicami, ale każdy odcinek ma nieco inny charakter.

  Czytaj więcej »
 • Innowacyjna architektura The Park Warsaw według projektu APA Wojciechowski

  Innowacyjna architektura The Park Warsaw według projektu APA Wojciechowski08.07.2014, 12:45

  Deweloper AIG/Lincoln Polska rozpoczął rozbudowę kompleksu biznesowego The Park Warsaw spod kreski pracowni APA Wojciechowski. Ruszyła budowa trzeciego i czwartego budynku w ramach kampusu. Kompleks charakteryzuje innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni. Budynki otoczone są starannie dobranymi drzewami, krzewami, kwiatami, akwarium, fontannami i innymi elementami architektury ogrodowej, co tworzy wyjątkowo zdrowe środowisko pracy.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4] [5] ... [7]      następna strona

Projekty

więcej »