Piszą o nas

 • Port Praski odmieni stolicę

  Port Praski odmieni stolicę09.04.2015, 09:54

  Apartamenty z własną przystanią, pływające restauracje, amfiteatr, hotel i szpital. Projekt w sercu miasta ma się stać ikoną Warszawy. (…)– Nie ma drugiego takiego miejsca w Warszawie. To miejsce, gdzie od podstaw chcemy stworzyć fragment miasta, tkanki miejskiej nad wodą.

  Czytaj więcej »
 • Ogród nie jest tylko hasłem

  Ogród nie jest tylko hasłem04.11.2014, 09:16

  Powstające w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu parki biurowe Business Garden to kompleksy budynków biurowych zlokalizowanych na dużej powierzchni, blisko głównej sieci dróg i środków transportu publicznego. Inwestycje są realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa.

  Czytaj więcej »
 • EC Powiśle. Apartamenty i biura w zabytkowej elektrowni

  EC Powiśle. Apartamenty i biura w zabytkowej elektrowni22.08.2014, 13:22

  Mimo zakusów, aby inwestycję nazwać Copernicus Square, deweloper zdecydował się na nawiązanie do przeszłości. EC Powiśle to oficjalna nazwa osiedla w postindustrialnym kompleksie Elektrowni Powiśle. Prace budowlane mają ruszyć w najbliższych miesiącach. Inwestycja będzie realizowana na terenie warszawskiej XX-wiecznej elektrowni między ulicami Dobrą, Leszczyńską, Wybrzeżem Kościuszkowskim i Zajęczą. Elektrownia Powiśle była jednym z większych tego typu obiektów w mieście. Z przerwami funkcjonowała 97 lat.

  Czytaj więcej »
 • Port Praski, Rzeczpospolita, 28.07.2014

  Port Praski, Rzeczpospolita, 28.07.201401.08.2014, 08:35

  Port Praski - prawie 38 ha terenów położonych malowniczo w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, w samym sercu stolicy, ma szanse stać się nową, samodzielną częścią miasta. (...) Nasz pomysł polega na tym, że kwartał zabudowany jest kamienicami, ale każdy odcinek ma nieco inny charakter.

  Czytaj więcej »
 • Innowacyjna architektura The Park Warsaw według projektu APA Wojciechowski

  Innowacyjna architektura The Park Warsaw według projektu APA Wojciechowski08.07.2014, 12:45

  Deweloper AIG/Lincoln Polska rozpoczął rozbudowę kompleksu biznesowego The Park Warsaw spod kreski pracowni APA Wojciechowski. Ruszyła budowa trzeciego i czwartego budynku w ramach kampusu. Kompleks charakteryzuje innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni. Budynki otoczone są starannie dobranymi drzewami, krzewami, kwiatami, akwarium, fontannami i innymi elementami architektury ogrodowej, co tworzy wyjątkowo zdrowe środowisko pracy.

  Czytaj więcej »
 • Skąd ten cud zmiany Powiśla? Kiedyś to była gorsza dzielnica

  Skąd ten cud zmiany Powiśla? Kiedyś to była gorsza dzielnica22.05.2014, 13:03

  Powiśle było gorszą dzielnicą Warszawy, lepsza część zawsze lokowała się wyżej. Podobnie jest zresztą nie tylko w Śródmieściu, Mokotów też przecież dzieli się na górny i dolny. Z wyżej położonej części miasta są zwykle lepsze widoki, a spaliny spływają ze skarpy w dół. Przez wieki odpadki zrzucano w stronę Wisły. Tam był bród nieczystości. A rzeka służyła za ściek.

  Czytaj więcej »
 • Business Garden Wrocław z pozwoleniem na budowę

  Business Garden Wrocław z pozwoleniem na budowę11.04.2014, 12:54

  Spółka SwedeCenter uzyskała pozwolenie na budowę kompleksu biurowego Business Garden Wrocław. Realizacja projektu rozpocznie się jeszcze w tym roku. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną trzy budynki o łącznej powierzchni 37 tys. metrów kwadratowych.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4] [5] ... [6]      następna strona

Projekty

więcej »