Budujemy

 • Budowa Centrum Mody - Modo

  Budowa Centrum Mody - Modo18.05.2015, 14:48

  We wrześniu 2014 roku przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie rozpoczęła się budowa Centrum Mody Modo - projekt APA Wojciechowski. Inwestorem jest firma Devin Investments Sp. z o.o. a głównym wykonawcą jest firma Budner S.A.

  Czytaj więcej »
 • The Park Warszawa, budowa II etapu

  The Park Warszawa, budowa II etapu20.01.2015, 12:07

  Trwa budowa II etapu budynków biurowych The Park, jest to kolejny etap nowoczesnego parku biurowego klasy A składającego się łącznie z 10 budynków biurowych. Projekt realizowany jest z ogromną dbałością o detal i estetykę.

  Czytaj więcej »
 • White Gardens Office Center, Moskwa

  White Gardens Office Center, Moskwa14.09.2012, 15:20

  Zakończenie budowy White Gardens Office Center jest planowane na pierwszy kwartał 2013 roku. Konstrukcja obydwu budynków została już zakończona a fasada granitowo szklane jest już na ukończeniu. Wkrótce rozpoczynają się prace na tarasach oraz konstrukcja szklanego dachu. Detale elewacyjne z kamienia są już prawie gotowe i w najbliższym czasie zostaną zamontowane na elewacji. Na początku 2013 budynek będzie gotowy na rozpoczęcie prac wykończeniowych.

  Czytaj więcej »
 • Diamond Business Park Ursus – Inwestor: AIG Lincoln Sp.z o.o.

  Diamond Business Park Ursus – Inwestor: AIG Lincoln Sp.z o.o.17.06.2013, 11:58

  Budowa zespołu 2 hal dystrybucyjno – magazynowych z modułami sanitarno – socjalnymi z wbudowanymi pomieszczeniami : stacji transformatorowej i rozdzielni NN wraz z budynkami towarzyszącymi – budynkiem biurowym( 3 kond.), wartownią, budynkiem w skład którego wchodzą: pompownia, rozdzielnia SN., pom. transformatora, PZO, pom. telekomunikacyjne, wartownia, oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną (zbiornikiem pożarowym), wewnętrznymi sieciami wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi, energetycznymi i teletechnicznymi, przyłączami zewnętrznymi, wewnętrznym układem drogowym i parkingowym i małymi formami architektonicznym.

  Czytaj więcej »
 • Factory Warszawa Annopol - uroczyste przecięcie wstęgi

  Factory Warszawa Annopol - uroczyste przecięcie wstęgi20.03.2013, 15:27

  Uroczystego przecięcie wstęgi odbyło się 13 marca 2013. Factory Warszawa Annopol to pierwsze centrum outlet w prawobrzeżnej części stolicy. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdził certyfikat środowiskowy BREEAM, przyznany obiektowi już na etapie projektu.

  Czytaj więcej »
 • The Park Warszawa

  The Park Warszawa08.09.2012, 10:44

  Trwa budowa budynku biurowego The Park, jest to pierwszy etap nowoczesnego parku biurowego klasy A składającego się łącznie z 10 budynków biurowych. Projekt realizowany jest z ogromną dbałością o detal i estetykę. Budynki będą harmonijnie współgrały z projektem zieleni, zapewniając otwarcie powierzchni biurowej na przestrzenie zielone. Pierwszy budynek The Park zostanie oddany na koniec 2012 r.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3]       następna strona

Projekty

więcej »