Budujemy

 • Zespół biurowy Alchemia

  Zespół biurowy Alchemia17.10.2012, 12:56

  Zespół biurowy Alchemia powstaje pomiędzy torami kolejowymi a Aleją Grunwaldzką w Gdańsku. Będzie się składać z 7 budynków. W pierwszym etapie realizowane są dwa budynki o powierzchni łącznej ok. 21 572m2. w klasie biurowej A.

  Czytaj więcej »
 • Radom Office Park

  Radom Office Park28.08.2012, 09:34

  Radom Office Park to nowoczesny park biurowy klasy A, typowej dla innych projektów biurowych AIG/Lincoln. Radom Office Park jest odpowiedzią na potencjał Radomia – niskie koszty prowadzenia działalności biznesowej, duża liczba wykształconych i entuzjastycznych młodych ludzi, postawa proinwestycyjna władz miasta - oraz uzupełnieniem kompleksowej oferty Centrum Słonecznego obejmującego funkcje handlową, rozrywkową oraz mieszkaniową. Pierwszy budynek Radom Office Park zostanie oddany na koniec 2012 r.

  Czytaj więcej »
 • Factory Warszawa Annopol

  Factory Warszawa Annopol03.07.2012, 11:13

  Factory Warszawa Annopol powstaje w warszawskiej dzielnicy Białołęka, w pobliżu Trasy Toruńskiej .- Będzie pierwszym centrum outlet we wschodniej części miasta, a jednocześnie największym w Warszawie pod względem powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Budimex.

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Prawna

  Kancelaria Prawna28.08.2012, 09:46

  Wnętrze kancelarii pomimo swojego dostojnego charakteru zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami, nietypowym kształtem sufitu, rozpiętymi po łuky witrynami szklanymi, srebrnymi kaflami w toalecie oraz specjalną ścianą magnetyczno-tablicową w sali konfernecyjnej.

  Czytaj więcej »
 • White Garden Office Center

  White Garden Office Center11.06.2012, 12:17

  Zakończenie budowy White Gardens Office Center jest planowane na pierwszy kwartał 2013 roku. Obecnie trwaja prace konstrukcyjne nad poziomem 13 i 17 w obudwu budynkach, granit i szkło na fasadzie jest już prawie w pełni zamontowane. Stan surowy budynku jest już coraz bliżej końca, i oczekuje na najemcę już na początku 2013 roku.

  Czytaj więcej »
 • Mieszkania przy ul. Krańcowej w Warszawie

  Mieszkania przy ul. Krańcowej w Warszawie18.07.2012, 09:26

  Trwa budowa zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Krańcowej w Warszawie. Aktualnie kończy sie realizacja pierwszego z czterech zaprojektowanych budynków, jednocześnie trwa budowa pozostałych trzech. Inwestorem jest firma Radius Projekt Jerozolimskie 200 sp. z o.o...

  Czytaj więcej »
 • Radom Office Park

  Radom Office Park05.07.2012, 21:57

  Rusza realizacja dwóch biurowców Radom Office Park, którego deweloperem jest AIG/Lincoln Polska. Biurowce klasy A o łącznej powierzchni użytkowej ponad 10 tys. mkw. Budowa pierwszego z nich właśnie się rozpoczęła. W piątek wmurowano kamień węgielny.

  Czytaj więcej »
 • Alchemia czyli siedem nowych biurowców w Gdańsku

  Alchemia czyli siedem nowych biurowców w Gdańsku07.06.2012, 21:49

  ALCHEMIA to docelowo zespół 7 budynków o charakterze wielofunkcyjnym. 6 z nich realizowanych będzie w koncepcji wspólnej czterokondygnacyjnej bazy, oferującej usługi towarzyszące, na której posadowione będą wielokondygnacyjne wieże biurowe. Budynek siódmy stanowić architektoniczne zwieńczenie całej inwestycji oraz atrakcyjną dominantę, górującą nad skrzyżowaniem Alei Grunwaldzkiej i ul. Kołobrzeskiej.

  Czytaj więcej »
 • Annopol Factory - Olbrzymi outlet na Białołęce

  Annopol Factory - Olbrzymi outlet na Białołęce07.06.2012, 20:57

  Wmurowano kamień węgielny pod nowe centrum outlet. - Po dziesięciu latach od otwarcia pierwszego Factory w warszawskim Ursusie, wracamy do stolicy z kolejną, jeszcze większą inwestycją - mówiła Barbara Topolska z Neinver Polska. Nowy outlet będzie pierwszym na prawobrzeżnej części stolicy i największym w regionie pod względem powierzchni handlowej.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3]

Projekty

więcej »