Budujemy

 • The Park Warszawa, budowa II etapu

  The Park Warszawa, budowa II etapu20.01.2015, 12:07

  Trwa budowa II etapu budynków biurowych The Park, jest to kolejny etap nowoczesnego parku biurowego klasy A składającego się łącznie z 10 budynków biurowych. Projekt realizowany jest z ogromną dbałością o detal i estetykę.

  Czytaj więcej »
 • White Gardens Office Center, Moskwa

  White Gardens Office Center, Moskwa14.09.2012, 15:20

  Zakończenie budowy White Gardens Office Center jest planowane na pierwszy kwartał 2013 roku. Konstrukcja obydwu budynków została już zakończona a fasada granitowo szklane jest już na ukończeniu. Wkrótce rozpoczynają się prace na tarasach oraz konstrukcja szklanego dachu. Detale elewacyjne z kamienia są już prawie gotowe i w najbliższym czasie zostaną zamontowane na elewacji. Na początku 2013 budynek będzie gotowy na rozpoczęcie prac wykończeniowych.

  Czytaj więcej »
 • Diamond Business Park Ursus – Inwestor: AIG Lincoln Sp.z o.o.

  Diamond Business Park Ursus – Inwestor: AIG Lincoln Sp.z o.o.17.06.2013, 11:58

  Budowa zespołu 2 hal dystrybucyjno – magazynowych z modułami sanitarno – socjalnymi z wbudowanymi pomieszczeniami : stacji transformatorowej i rozdzielni NN wraz z budynkami towarzyszącymi – budynkiem biurowym( 3 kond.), wartownią, budynkiem w skład którego wchodzą: pompownia, rozdzielnia SN., pom. transformatora, PZO, pom. telekomunikacyjne, wartownia, oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną (zbiornikiem pożarowym), wewnętrznymi sieciami wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi, energetycznymi i teletechnicznymi, przyłączami zewnętrznymi, wewnętrznym układem drogowym i parkingowym i małymi formami architektonicznym.

  Czytaj więcej »
 • Factory Warszawa Annopol - uroczyste przecięcie wstęgi

  Factory Warszawa Annopol - uroczyste przecięcie wstęgi20.03.2013, 15:27

  Uroczystego przecięcie wstęgi odbyło się 13 marca 2013. Factory Warszawa Annopol to pierwsze centrum outlet w prawobrzeżnej części stolicy. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdził certyfikat środowiskowy BREEAM, przyznany obiektowi już na etapie projektu.

  Czytaj więcej »
 • The Park Warszawa

  The Park Warszawa08.09.2012, 10:44

  Trwa budowa budynku biurowego The Park, jest to pierwszy etap nowoczesnego parku biurowego klasy A składającego się łącznie z 10 budynków biurowych. Projekt realizowany jest z ogromną dbałością o detal i estetykę. Budynki będą harmonijnie współgrały z projektem zieleni, zapewniając otwarcie powierzchni biurowej na przestrzenie zielone. Pierwszy budynek The Park zostanie oddany na koniec 2012 r.

  Czytaj więcej »
 • Zespół biurowy Alchemia

  Zespół biurowy Alchemia17.10.2012, 12:56

  Zespół biurowy Alchemia powstaje pomiędzy torami kolejowymi a Aleją Grunwaldzką w Gdańsku. Będzie się składać z 7 budynków. W pierwszym etapie realizowane są dwa budynki o powierzchni łącznej ok. 21 572m2. w klasie biurowej A.

  Czytaj więcej »
 • Radom Office Park

  Radom Office Park28.08.2012, 09:34

  Radom Office Park to nowoczesny park biurowy klasy A, typowej dla innych projektów biurowych AIG/Lincoln. Radom Office Park jest odpowiedzią na potencjał Radomia – niskie koszty prowadzenia działalności biznesowej, duża liczba wykształconych i entuzjastycznych młodych ludzi, postawa proinwestycyjna władz miasta - oraz uzupełnieniem kompleksowej oferty Centrum Słonecznego obejmującego funkcje handlową, rozrywkową oraz mieszkaniową. Pierwszy budynek Radom Office Park zostanie oddany na koniec 2012 r.

  Czytaj więcej »
 • Factory Warszawa Annopol

  Factory Warszawa Annopol03.07.2012, 11:13

  Factory Warszawa Annopol powstaje w warszawskiej dzielnicy Białołęka, w pobliżu Trasy Toruńskiej .- Będzie pierwszym centrum outlet we wschodniej części miasta, a jednocześnie największym w Warszawie pod względem powierzchni handlowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Budimex.

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Prawna

  Kancelaria Prawna28.08.2012, 09:46

  Wnętrze kancelarii pomimo swojego dostojnego charakteru zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami, nietypowym kształtem sufitu, rozpiętymi po łuky witrynami szklanymi, srebrnymi kaflami w toalecie oraz specjalną ścianą magnetyczno-tablicową w sali konfernecyjnej.

  Czytaj więcej »
 • White Garden Office Center

  White Garden Office Center11.06.2012, 12:17

  Zakończenie budowy White Gardens Office Center jest planowane na pierwszy kwartał 2013 roku. Obecnie trwaja prace konstrukcyjne nad poziomem 13 i 17 w obudwu budynkach, granit i szkło na fasadzie jest już prawie w pełni zamontowane. Stan surowy budynku jest już coraz bliżej końca, i oczekuje na najemcę już na początku 2013 roku.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4]       następna strona

Projekty

więcej »