Budujemy

 • Mieszkania przy ul. Krańcowej w Warszawie

  Mieszkania przy ul. Krańcowej w Warszawie18.07.2012, 09:26

  Trwa budowa zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Krańcowej w Warszawie. Aktualnie kończy sie realizacja pierwszego z czterech zaprojektowanych budynków, jednocześnie trwa budowa pozostałych trzech. Inwestorem jest firma Radius Projekt Jerozolimskie 200 sp. z o.o...

  Czytaj więcej »
 • Radom Office Park

  Radom Office Park05.07.2012, 21:57

  Rusza realizacja dwóch biurowców Radom Office Park, którego deweloperem jest AIG/Lincoln Polska. Biurowce klasy A o łącznej powierzchni użytkowej ponad 10 tys. mkw. Budowa pierwszego z nich właśnie się rozpoczęła. W piątek wmurowano kamień węgielny.

  Czytaj więcej »
 • Alchemia czyli siedem nowych biurowców w Gdańsku

  Alchemia czyli siedem nowych biurowców w Gdańsku07.06.2012, 21:49

  ALCHEMIA to docelowo zespół 7 budynków o charakterze wielofunkcyjnym. 6 z nich realizowanych będzie w koncepcji wspólnej czterokondygnacyjnej bazy, oferującej usługi towarzyszące, na której posadowione będą wielokondygnacyjne wieże biurowe. Budynek siódmy stanowić architektoniczne zwieńczenie całej inwestycji oraz atrakcyjną dominantę, górującą nad skrzyżowaniem Alei Grunwaldzkiej i ul. Kołobrzeskiej.

  Czytaj więcej »
 • Annopol Factory - Olbrzymi outlet na Białołęce

  Annopol Factory - Olbrzymi outlet na Białołęce07.06.2012, 20:57

  Wmurowano kamień węgielny pod nowe centrum outlet. - Po dziesięciu latach od otwarcia pierwszego Factory w warszawskim Ursusie, wracamy do stolicy z kolejną, jeszcze większą inwestycją - mówiła Barbara Topolska z Neinver Polska. Nowy outlet będzie pierwszym na prawobrzeżnej części stolicy i największym w regionie pod względem powierzchni handlowej.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] ... [2] [3] [4]

Projekty

więcej »