Po godzinach / Hobby

 • Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!

  Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!30.09.2014, 15:17

  W dniu 20 września, Sztynort-Ogonki, odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Żeglarstwie. Zespół w składzie: Agnieszka Marach, Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Katarzyna Jabłońska-Bida, Joanna Rżysko zdobyły srebrny medal! Gratulacje!

  Czytaj więcej »
 • Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!

  Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!17.09.2014, 12:33

  5. września br. odbył się finał konkursu organizowanego przez firmę Hansgrohe. Jury pod przewodnictwem Marii Tyniec przyznało nagrodę główną Agnieszce Konopce. Zwyciężył projekt łazienki z wanną dla singla o nazwie ALL AROUND.

  Czytaj więcej »
 • Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka

  Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka06.12.2013, 11:46

  Pewna klasyka się nie starzeje i nawet po 180 latach nie traci na aktualności. Tym razem Teatr „REMONT” zawitał z „Rewizorem” Mikołaja Gogola (reż. Tadeusz Hankiewicz) do Tych i do Gliwic. W humorystycznej lecz cierpkiej komedii jednej pomyłki gra toczy się o to komu przypadną zaszczyty i władza, a komu bieda i nędza.. ale tak właściwie to kto tu jest kim? W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka. Spektakl zostanie wznowiony w lutym.

  Czytaj więcej »
 • 70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 2013

  70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 201310.10.2013, 13:07

  Korzystając z przerwy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, nasza załoga wykorzystała wrzesień do zaprezentowania siebie i samochodu w 2 najbardziej medialnych imprezach motoryzacyjnych w Polsce. 13-15 września rozegrany został jubileuszowy 70 Rajd Polski. Impreza będąca jednocześnie eliminacja Mistrzostw Polski, Mistrzostw Litwy i Mistrzostw Europy ściągnęła na Mazury międzynarodową czołówkę zawodników w tym długo wyczekiwanego przez Kibiców Roberta Kubicę.

  Czytaj więcej »
 • 'Nasze dziewczyny łoją w Tatrach!'

  'Nasze dziewczyny łoją w Tatrach!'13.09.2013, 12:28

  „Miło mi donieść, że w miniony weekend (17-18.08.13) miał miejsce bardzo udany debiut naszego klubowego "czysto kobiecego" zespołu Magda Nowak - Asia Nowosadzka." Najpierw dziewczyny rozprawiły się w stylu OS z dwoma wielkimi klasykami na Słowacji - Wielkim Zacięciem VI+ i Hokejką VII-. Zachęcone sukcesem udały się nastepnie pod nasza "ścianę ścian" - Kazalnicę, gdzie śmiało zaatakowały Warianty Małolata VI+ (wariantem Miksera). Droga padła z jednym AF ("ścianka z jedynkami") i jednym miejscem A0 na sławetnym "okapiku".” Warszawski Klub Wysokogórski.

  Czytaj więcej »
 • Malowanie na szkle Kasi Myczkowskiej

  Malowanie na szkle Kasi Myczkowskiej22.08.2013, 10:48

  Malowanie na szkle - na pewno pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to płaskie szklane powierzchnie, lecz nie tylko, to także przedmioty użytkowe takie jak filiżanki , kubki, butelki. Sposób ozdabiania ich, zastosowując na nich technikę witrażową sprawia, że zyskują one niezwykłą dekoracyjności i stają się akcentem podkreślającym każde wnętrze. Mogą służyć jako świeczniczki ogrodowe lub samodzielne dekoracje.

  Czytaj więcej »
 • Origami Kasi Myczkowskiej

  Origami Kasi Myczkowskiej22.08.2013, 10:20

  Origami 3D to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa, relaks dla całej rodziny… Za pomocą prostokątnych kawałków papierów składanych do małego trójkąta łączonych ze sobą (bez używania kleju) tworzysz niesamowite trójwymiarowe kształty. Zanim się zorientujesz co zostało stworzone nie uwierzysz jakie to łatwe!

  Czytaj więcej »
 • Ogrody wertykalne Kasi Myczkowskiej

  Ogrody wertykalne Kasi Myczkowskiej22.08.2013, 09:59

  Ogrody wertykalne są świetnym sposobem na stworzenie własnej zielonej przestrzeni – „obrazu”, do którego malowania zamiast farb i pędzli używa się roślin. Jest to idealne rozwiązanie do niewielkich mieszkań, tarasów – kiedy nie masz miejsca na kwiaty w doniczkach, nie posiadasz ogrodu, a bardzo chciał byś mieć choć jego cząstkę przy sobie…

  Czytaj więcej »
 • Udany Rajd Tyski

  Udany Rajd Tyski13.08.2013, 10:39

  W miniony weekend załoga M.Grzelewski / K.Niedbała ukończyła z sukcesem 8 Rajd Tyski będący 4 eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Rajd składał się z 6 odcinków specjalnych (2 trasy przejeżdżane po 3 razy) i rozegrał się na wąskich uliczkach w okolicach Tych. Organizatorzy przewidzieli całkowicie asfaltowe i dość szybkie odcinki co w połączeniu z bardzo słoneczną pogodą oznaczało dobrą przyczepność ale i duże prędkości.

  Czytaj więcej »
 • Bocheński ukończony!

  Bocheński ukończony!09.08.2013, 09:07

  Nad ranem 29.06.13 powróciliśmy z 1 Rajdu Ziemi Bocheńskiej będącego 3 eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Rajd okazał się wyjątkowy, zgodnie z zapowiedzią organizatora, pod wieloma względami. Bardzo ciekawe odcinki specjalne (przejeżdżane po 3 razy), miejscami po trasie Rajdu Krakowskiego z Mistrzostw Polski, z kilkoma bardzo trudnymi sekcjami wyeliminowały wyjątkowo dużo załóg.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4]       następna strona

Projekty

więcej »