Po godzinach / Hobby

 • 30 Rajd Karkonoski czyli 2 eliminacja RSMP za nami

  30 Rajd Karkonoski czyli 2 eliminacja RSMP za nami 05.08.2015, 09:36

  Jubileuszowy Rajd Karkonoski, rozegrany w dniach 16-17 maja był bardzo trudny i wyczerpujący ale udany. Charakterystyka odcinków, ciaśniejszych i wolniejszych aniżeli na poprzednim Rajdzie Świdnickim, dużo bardziej sprzyjała naszym możliwościom technicznym i umiejętnościom.

  Czytaj więcej »
 • Mech na ściany... i nie tylko...

  Mech na ściany... i nie tylko...12.12.2014, 14:40

  Każdy z Nas na pewno pragnie mieć kawałek ‘zielonego’ zakątka w swoim mieszkaniu czy domu…lecz nie zawsze znajdzie się czas na pielęgnację roślin. Od niedawna na naszym rynku próbuję się przebić bardzo piękna a zarazem nic nie wymagająca ‘rewolucja’…- zielony mech na ściany.

  Czytaj więcej »
 • Malarstwo Oli Pawłowskiej

  Malarstwo Oli Pawłowskiej12.11.2014, 09:48

  „Czasem dobrze jest się zatrzymać i dostrzec innego człowieka .Spojrzeć na niego inaczej. Poobserwować, przeanalizować. Czasem to kwestia gestów, czy przyjęta poza. I już wiemy...” Aleksandra Pawłowska, architekt.

  Czytaj więcej »
 • Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!

  Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!30.09.2014, 15:17

  W dniu 20 września, Sztynort-Ogonki, odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Żeglarstwie. Zespół w składzie: Agnieszka Marach, Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Katarzyna Jabłońska-Bida, Joanna Rżysko zdobyły srebrny medal! Gratulacje!

  Czytaj więcej »
 • Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!

  Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!17.09.2014, 12:33

  5. września br. odbył się finał konkursu organizowanego przez firmę Hansgrohe. Jury pod przewodnictwem Marii Tyniec przyznało nagrodę główną Agnieszce Konopce. Zwyciężył projekt łazienki z wanną dla singla o nazwie ALL AROUND.

  Czytaj więcej »
 • Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka

  Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka06.12.2013, 11:46

  Pewna klasyka się nie starzeje i nawet po 180 latach nie traci na aktualności. Tym razem Teatr „REMONT” zawitał z „Rewizorem” Mikołaja Gogola (reż. Tadeusz Hankiewicz) do Tych i do Gliwic. W humorystycznej lecz cierpkiej komedii jednej pomyłki gra toczy się o to komu przypadną zaszczyty i władza, a komu bieda i nędza.. ale tak właściwie to kto tu jest kim? W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka. Spektakl zostanie wznowiony w lutym.

  Czytaj więcej »
 • 70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 2013

  70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 201310.10.2013, 13:07

  Korzystając z przerwy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, nasza załoga wykorzystała wrzesień do zaprezentowania siebie i samochodu w 2 najbardziej medialnych imprezach motoryzacyjnych w Polsce. 13-15 września rozegrany został jubileuszowy 70 Rajd Polski. Impreza będąca jednocześnie eliminacja Mistrzostw Polski, Mistrzostw Litwy i Mistrzostw Europy ściągnęła na Mazury międzynarodową czołówkę zawodników w tym długo wyczekiwanego przez Kibiców Roberta Kubicę.

  Czytaj więcej »
 • 'Nasze dziewczyny łoją w Tatrach!'

  'Nasze dziewczyny łoją w Tatrach!'13.09.2013, 12:28

  „Miło mi donieść, że w miniony weekend (17-18.08.13) miał miejsce bardzo udany debiut naszego klubowego "czysto kobiecego" zespołu Magda Nowak - Asia Nowosadzka." Najpierw dziewczyny rozprawiły się w stylu OS z dwoma wielkimi klasykami na Słowacji - Wielkim Zacięciem VI+ i Hokejką VII-. Zachęcone sukcesem udały się nastepnie pod nasza "ścianę ścian" - Kazalnicę, gdzie śmiało zaatakowały Warianty Małolata VI+ (wariantem Miksera). Droga padła z jednym AF ("ścianka z jedynkami") i jednym miejscem A0 na sławetnym "okapiku".” Warszawski Klub Wysokogórski.

  Czytaj więcej »
 • Malowanie na szkle Kasi Myczkowskiej

  Malowanie na szkle Kasi Myczkowskiej22.08.2013, 10:48

  Malowanie na szkle - na pewno pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to płaskie szklane powierzchnie, lecz nie tylko, to także przedmioty użytkowe takie jak filiżanki , kubki, butelki. Sposób ozdabiania ich, zastosowując na nich technikę witrażową sprawia, że zyskują one niezwykłą dekoracyjności i stają się akcentem podkreślającym każde wnętrze. Mogą służyć jako świeczniczki ogrodowe lub samodzielne dekoracje.

  Czytaj więcej »
 • Origami Kasi Myczkowskiej

  Origami Kasi Myczkowskiej22.08.2013, 10:20

  Origami 3D to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa, relaks dla całej rodziny… Za pomocą prostokątnych kawałków papierów składanych do małego trójkąta łączonych ze sobą (bez używania kleju) tworzysz niesamowite trójwymiarowe kształty. Zanim się zorientujesz co zostało stworzone nie uwierzysz jakie to łatwe!

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4]       następna strona

Projekty

więcej »